14 C
Skopje
September 21, 2018
Informacione Rajoni dhe Bota

Këto janë shenjat më inteligjente të horoskopit

Inteligjenca është një realitet që nuk mund të shihet, të preket apo të matet fizikisht, megjithatë ekziston.

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

“Në Llakatund është gjetur një trup pa kokë”, Policia e Shtetit nxjerr blof Kryemadhin: Deklaratë spekulative e dashakeqe

shprehja

Rrahje në lagjen Aerodrom, e bëjnë për spital dhe ikin (Video)

shprehja

Sela nga Bogovina: Mos keni dilemë më 30 shtator, NATO dhe BE janë aspirata shekullore

shprehja