Kjo është banesa perfekte (Foto)

Kjo është banesa perfekte (Foto)

Ana e errët e depilimit që askush nuk ta ka thënë dhe që duhet ta dish
Zakonet e këqija të ushqyerjes që përshpejtojnë procesin e plakjes
Ora perfekte zvicerane që kushton 1.158.223 dollarë
A ndikon martesa në shtimin e kilogramëve? Ky hulumtim do t’i befasojë edhe femrat, edhe meshkujt
Nëse doni të dini se cila është shtëpia perfekte, atëherë hyni brenda kësaj banese.
 E sigurt që shumë shtëpiake do xhelozohen nga këto pamje.

Shtëpia gjendet në Angli dhe është në pronësi të Sophie Paterson.

Ajo është një nga emrat më të njohur në botë për mobilimet e shtëpive të pasanikëve.

Ndaj nuk mund të presësh asgjë veçse perfeksion në shtëpinë e 32-vjeçares. /Lajmi.net/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.