Kjo është ‘çmenduri’

Kjo është ‘çmenduri’

Espinos në Kosovë, ka dy fjalë…
Maqedonia kërkon në përfaqësuese talentin e klubit zviceran
Shorti, një ekip shqiptar mund të kalojë turin në Ligën e Europës pa luajtur
Mbahet gara më e madhe e notit në Kosovë

Jonathan Barnett beson se klienti i tij, Gareth Bale, vlen të paktën 222 milionë euro, aq sa Neymar, që aktualisht është lojtari më i shtrenjtë në histori.

Agjenti Barnett duke folur për të ardhmen e klientit të tij, ka bërë të ditur se ai do të mbetet të Real Madrid, duke konkurruar që një ditë të fitoi Topin e Artë.

“Gareth vlen të paktën 222 milionë euro, sa Neymar. Por, ai është shumë i lumtur në Real Madrid, do të mbetet në Madrid”, ka deklaruar Barnett teksa ka folur për të ardhmen e uellsianit.

“Bale nuk ka nevojë që Ronaldo të largohet për t’u bërë yll i skuadrës, ai tashmë është një yll në Real Madrid, dhe në të ardhmen do të konkurrojë për të fituar Topin e Artë”, ka vazhduar ai.

Uelsiani në verën e vitit 2013 iu bashkua Real Madridit nga Tottenhami për 100 milionë euro.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.