Klithma dhe të qara nga shoqet e Arielës!” Zbulohet një tjetër video e vrasjes në Tiranë

Klithma dhe të qara nga shoqet e Arielës!” Zbulohet një tjetër video e vrasjes në Tiranë

Ja kompanitë që fitojnë miliarda nga shqiptarët, e nuk kan asnjë shqiptar në bordet e tyre
Sheqerinska kërkon këshilltarë, paga është shumë e lartë
Pirromanët tentojnë ti venë zjarrin Gjimnazit të Tetovës
Zaev nesër shpallë kandidatët për kryetar komune, ja në cilat komuna shqiptare do të garojë

Një tjetër video është zbuluar e cila kap momentet pas ndodhjes së tragjedisë së kësaj pasditeje në Tiranë, ku Aldison Beluli qëlloi për vdekje me armë 21 vjeçaren Ariela Murati.

Video tregon momentet kur e reja qëndron e shtrirë përtokë, pa ndjenja dhe e mbuluar në gjak. Në sfond dëgjohet klithmat dhe të qarat e dy shoqeve të Arielës, të cilat po e shoqëronin këtë të dielë të renë 21 vjeçare drejt shtëpisë së motrës së saj, pak para se të vinte në rrugë 23 vjeçari Aldo Beluli.

Dy shoqet e Arielës me të parë të riun kanë ecur përpara për t’i lënë Arielën e Aldo që të flisnin, por kur janë kthyer nga të shtënat e armëve, ka qenë tepër vonë.

Më poshtë mund të shikoni videon e postuar nga JOQ.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.