“Komitët” pushtojnë bulevardet e Shkupit (FOTO)

“Komitët” pushtojnë bulevardet e Shkupit (FOTO)

Ndryshe apo njejtë me drejtoritë për shqiptarët
Të vërtetat e pathëna të dy krizave: të Tiranës dhe Shkupit, të zgjidhura “rastësisht” brenda një dite…
Kryeministri italian uron Edi Ramën për fitoren
Gjendet një trup i pajetë në ujërat e lumit Vardar

Grupi i tifozëve “Komitët” sonte kanë bllokuar rrugën “Partizane” në Shkup. Ata kanë theksuar se ky defilim është në prag të ndeshjes me Fenerbahçe, për të treguar mobilizim dhe unitet.

“Informojmë qytetarët e Shkupit se sonte po defilon brigada transportuese e komitëve dhe i bëjnë thirrje qytetarëve që të na bashkëngjiten”, bën thirrje “Komitët” në facebook. Prania e tyre, një pjesë e të cilëve njihen si huliganë ka shqetësuar qytetarët, ndërsa ky defilim ka bërë që të krijohet kaos në komunikacion dhe kolona të gjata të makinave, duke rënduar lëvizjen e lirë. (INA)

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.