Krim i rëndë në familje, burri vret gruan dhe më pas veten

Krim i rëndë në familje, burri vret gruan dhe më pas veten

Kosovari gjendet në rrezik jete në Shkup
Dosjet e fshehta të komunizmit, ende peshë e rëndë për Shqipërinë
Taravari emëron tre drejtorë të rinj dhe një udhëheqës
Plaçkiste në Gjermani me urdhëra të nënës që parashikonte në filxhan të kafes nga Shqipëria

Tirana tronditet nga një krim i rëndë në familje.

Burri ka vrarë gruan me automatik dhe më pas ka qëlluar veten. Policia njoftoi sot për krimin e rëndë të ndodhur në banesën e çiftit zonën e njohur si frutikulturë, Kamëz, në Tiranë.

Viktimat e identifikuar me inicialet Halil Lita dhe Dije Lita janë gjetur të pa jetë në banesë nga shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr 5. “Nga hetimet paraprake është mësuar se shtetasi Halil Lita, ka qëlluar me armë zjarri automatike model 56 bashkëshorten e tij shtetasen Dije Lite dhe më pas ka qëlluar veten” informon policia e Tiranës. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e arsyes së këtij krimi në familje.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.