Krismat në dasma gati tragjike në fshatin Çerkez të Kumanovës(Foto)

Krismat në dasma gati tragjike në fshatin Çerkez të Kumanovës(Foto)

Do të habiteni me pasurinë e Nikolla Gruevskit (Dokument)
E pabesueshme, ja për çfarë përdoret tani treni i Serbisë i cili provokoi shqiptarët (FOTO)
Shpërthen bombola e gazit në një fast food (VIDEO)
Pas Dardanisë së Kumanovës, edhe Studeniçani i Shkupit mbetet pa rrymë një dit para Bajramit

Si zakonisht dasmat e tona percillen edhe me breshëri plumbash, kshtu ndodhi edhe dje në fshatin Çerkez të Kumanovës!!!

Pronari i shtëpisë ku edhe projektili i plumbit ia dëmtoi saksit e luleve dhe një pjesë të fasadës së shtëpisë.

Pronari i shtëpisë me iniciale M.A Portalit Fjala i dërgoi edhe disa fotografi ku edhe shpjegon rastin se si në mbrëmje me familjarë ishte në oborrin e shtëpisë dhe si plumbi kaloi pranë tyre duke shkaktuar dëme materiale por fatmirësisht nuk goditi ndonjë nga pjestarët e familjes.

Fotot dhe shpjegimin pronari e jep me të vetmën arsye që mos të përfundojnë me ndonjë tragjedi duke shëndrruar gëzimin në hidhërim.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.