Kuqezinjtë protestojnë para Kryeministrisë për lirimin e Ballist Morinës, reagon edhe Cana

Njeriu më i fortë në Kosovë, përgatitet për një sfidë të rrezikshme
Pingpong: Ademaj dhe Haliti, fitues të turneut "Lidhja e Prizrenit"
Euro U-21, Gjermania e nis me fitore ndaj Cekisë
Fuqizimi!


Kuqezinjtë protestojnë para Kryeministrisë për lirimin e Ballist Morinës, reagon edhe Cana
Tifogrupi i kombëtares shqiptare, “Tifozat Kuq e Zi”, ka dalë në mbështetje të Ismail Morinës, pas lajmit për ekstradimin e tij në Serbi. TKZ kanë bërë me dije se sot do në orën 19:00 do të zhvillojnë një protestë masive te Kryeministria për të nxituar reagimin e autoriteteve më të larta të shtetit shqiptar. “Të gjithë u ndjemë krenar mbrëmjen e 14 Tetorit kur mbi qiellin e Beogradit u ngritën heronjtë tanë mbi një dron. Të gjithë iu gëzuam tre pikëve……
Source: botasot

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.