14 C
Skopje
September 21, 2018
Informacione Rajoni dhe Bota

Kur je në punë por futbolli është jetë

Një video e publikuar në Facebook nga SPORTbible, tregon më së miri se futbolli është më shumë sesa lojë.

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

Rrahje në lagjen Aerodrom, e bëjnë për spital dhe ikin (Video)

shprehja

Sela nga Bogovina: Mos keni dilemë më 30 shtator, NATO dhe BE janë aspirata shekullore

shprehja

Thaçi: Qëndrimi i Trumpit ndaj Kosovës s’ka ndryshuar

shprehja