Kur vajzat seksi duan vetëm të argëtohen…(Foto)

Kur vajzat seksi duan vetëm të argëtohen…(Foto)

Adelina Berisha shfaqet “hot” në bikini (FOTO)
E kaluara “e errët” e Afërdita Dreshaj, publikohen fotot kur modelja ishte pa ndërhyrje (Foto)
Angelina Jolie ka zbuluar se nga cila sëmundje vuan – ja si merret kjo sëmundje, si shërohet dhe cilat janë simptomat
Lind Tuna, publikohet foto e parë e djalit (FOTO)

Ato janë të bukura, seksi dhe pëlqejnë të argëtohen. Bëhet fjalë për bukuroshet Beatrix Ramosaj, Elena Lika dhe Oriola Marashi.

Ato kanë publikuar një foto mjaft provokuese në rrjete sociale ku ekspozojnë hiret e tyre ndërkohë që janë duke u argëtuar në një nga pubet e Tiranës. Ato janë mbledhur së bashku për të festuar ditëlindjen e modeles Elena Lika./Gazeta Express/

 

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Shprehja BLUE:

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.