Ky do të jetë kandidati i BDI-së për kryetar komune në Çair?! (FOTO)

Ky do të jetë kandidati i BDI-së për kryetar komune në Çair?! (FOTO)

Arrestohet edhe një i akuzuar për ngjarjet e 27 prillit
Liderët botërore i japin lamtumirë figurën së njohur
Aksident i rëndë në Itali, automjeti përplas shqiptarin me 4 fëmijë teksa po kalonin rrugën
Gjobiten dy lokale në Tetovë, kjo është arsyeja

Siç mëson jozyrtarisht Gazeta Koha, mbrëmë pas shumë konsiltimeve brenda partisë së BDI, me propozim të kryetarit Ali Ahmeti, si kandidat i kësaj partie për kryetar të Komunës së Çairit është vendosur të jetë Visar Ganiu.

Aktualisht Ganiu është zëvendësministër i Arsimit dhe Shkencës.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.