Ky është Xhengisi nga Maqedonia që përdhunoi zviceranen 82-vjeçare (Video)

Ky është Xhengisi nga Maqedonia që përdhunoi zviceranen 82-vjeçare (Video)

FOTO | Incident i rëndë në Shkup, lëndohen 8 pjestarë të njësisë speciale
Të punësuarit në Qeveri me vite kanë marrë rrogë duke qëndruar në Shtëpi
Arsimtari përdhunon nxënësen e shkollës, zbardhet emri dhe fotografia e tij!
DËNIME PËR MOSZBATUESIT E GJUHËS SHQIPE !!!

Gjatë kësaj jave, në Hamburg të Gjermanisë ka filluar procesi kundër shtetasit maqedonas Xhengis D. i cili akuzohet se ka dhunuar pesë herë pensionisten 82-vjeçare gjermane. Për të qenë rasti edhe më i rëndë, ai ka qenë i infektuar edhe me virusin HIV, shkruan „Hamburger Morgenpost“, përcjellë Shtegu.com.

Seanca e radhës do të mbahet më 16 janar, ndërsa disa pjesë të saj do të mbahen pa praninë e opinionit. (shtegu)

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.