“Ky meriton votën në Likovë”

“Ky meriton votën në Likovë”

Ndodhë edhe kjo, VMRO-DPMNE do të propozon ligj për gjuhën shqipe
Aksident në Parlamentin e Maqedonisë, një automjetet përfshihet nga flakët
Gostivar: Gruaja nuk ndjehej mirë shkon në spital dhe vdes
“Do t’i vrasë të gjithë myslimanët”: Publikohen pamjet e sulmit pranë një xhamie në Londër – një i vrarë dhe dhjetë të plagosur (Foto/Video)

KOMUNA E LIKOVES.
“Kush premton planin urbanistik per komunen.
Rrug 6 metre te gjere Nakushtak Llojan, rug 6 metre te gjere Ropalc te bunari bejes,.
Ujsjellsin, dhe kanalizimin e perfunduar.
Ai qe edhe i qendron ketij premtimi meriton voten ne komunen e Likoves.

Izolimi per sistemim po behet ne munges te planin urbanisitik.
Izolimi per zhvilim po behet ne munges te rrugve adekuate.
Izolimi per ekologji sanitari po behet ne munges te ujsjellsit dhe kanalizimit te pa mbaruar.

Eshte komune qe ka banore me shum se shum qytete qe llogariten ne Maqedoni. Ka mbi 33500 banore per dalim me Demirkapin qe ka 4500 banor e shum te tjera vende ne kete shtet.
Duhet te ngritet niveli i mendimit per kete rajone.

Rrug 3 metre njerzit bejn per 1 shtepi jo per 33500 banor. kjo vetem ne zonat tona ndodh.”
Sead RAMADANI

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.