Lajm i Fundit: Çavkov është arrestuar sërish, kthehet në burgun e Shutkës!

Lajm i Fundit: Çavkov është arrestuar sërish, kthehet në burgun e Shutkës!

Plagoset rëndë shqiptari 19 vjeçar në Gjermani
Tre shkupjane janë sulmuar nga qen endacakë
Dhunuesit në Kuvendin e Maqedonisë, me dosje kriminale (FOTO LAJM)
Tragjedi në familjen shqiptare, u mbytet fëmija në det teksa prindërit ishin në çadër

Pesë persona të akuzuar për dhunën në Kuvendin e Maqedonisë më 27 prill të vitit të kaluar, mbrëmë sërish janë arrestuar dhe janë dërguar në Burgun e Shutkës, me urdhër të Gjykatës Penale, kanë konfirmuar për MIA nga MPB.
Jozyrtarisht në mesin e të arrestuarve është edhe ish ministri Mitko Çavkov, i cili kur ndodhi 27 prilli ishte Drejtor i byrosë për siguri publike.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.