Lajm i Fundit/ Digjet në burg njëri prej Grupit të Kumanovës

Lajm i Fundit/ Digjet në burg njëri prej Grupit të Kumanovës

EKSKLUZIVE: Këto janë emrat përfundimtarë të zv/Minitrave në Qeverinë e Zoran Zaevit
Befason Aleanca për Shqiptarët me vendimin e ri
Sulmuesit e Selës nuk ndjehen fajtorë, ja deklaratat e tyre në Gjykatë
“Lufta e UÇK-së është udhëhequr nga kriminelët”

Për shkak të maltretimit të vazhdueshëm nga policia, Rufki Dogani njëri prej pjesëtareve të Grupit të Kumanovës ka djegur qelinë ku ka qenë i vendosur, merr vesh ekskluzivisht Gazeta Lajm. Rasti ka ndodhur para 30 minutave dhe me këtë rast ai ka marrë lëndime të rënda, thonë familjarë të pjesëtarëve të Grupit.

Ai ka qenë i revoltuar edhe për shkak se nuk i është ofruar ndihma mjekësore që e ka kërkuar nga autoritetet e burgut. Zyrtarisht ende nuk ka informacione lidhur me rrethanat si ka ndodhur rasti.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.