Lajm i fundit: Therret me thikë një politikan në Shkup

Lajm i fundit: Therret me thikë një politikan në Shkup

Konfirmohet vdekja e Muhaxherit me shokë
Merkel mesazh Ramës: Urime të merituara
Ja kur do t’i votojnë zv/ministrat dhe sekretarët shtetëror, garë e madhe për këto poste
I shpëtoi 15 fëmijë, por shqiptari pritet të dëbohet nga Gjermania

Mbrëmë në Shkup rreth orës 22.15 ështtë therur një ish politikan L.T 68 vjeç njoftojnë burime policore. Sipas tyre, politikani në fjalë është therrur me thikë nga djali i tij 41 vjeç në mënyrë brutale.
Ai është transferuar menjëherë në spitalin e qytetit në Shkup, por nuk ka mundur të jetojë dhe ka ndërruar jetë.
Burime policore kanë zbuluar edhe identitetin e vrasësit, respektivisht djalit të politikanit, i cili ka iniciale I.T. 41 vjeç. Sipas informacioneve të para, I.T. vuan nga sëmundje serioze psiqike, dhe për këtë arsye disa herë ka qenë i shtrirë në spital./TetovaSot/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.