Lajm i fundit: Therret me thikë një politikan në Shkup

Lajm i fundit: Therret me thikë një politikan në Shkup

Shilegov komenton zhvillimet në Lëvizjen BESA, paralajmëron përçarje në një parti tjetër të madhe?!
Mërgimtari shqiptar rrëfen ngjarjen shokuese: Ja si më plaçkitën së bashku me gruan në Nish të Serbisë
Bozhinovski: Zbulohen detaje shqetësuese për rastin “Monstra”, ja kush e kreu masakrën?! (FOTO)
Tmerr në lagjen e Shkupit të banuar me shqiptarë: Djali rreh nënën e tij!

Mbrëmë në Shkup rreth orës 22.15 ështtë therur një ish politikan L.T 68 vjeç njoftojnë burime policore. Sipas tyre, politikani në fjalë është therrur me thikë nga djali i tij 41 vjeç në mënyrë brutale.
Ai është transferuar menjëherë në spitalin e qytetit në Shkup, por nuk ka mundur të jetojë dhe ka ndërruar jetë.
Burime policore kanë zbuluar edhe identitetin e vrasësit, respektivisht djalit të politikanit, i cili ka iniciale I.T. 41 vjeç. Sipas informacioneve të para, I.T. vuan nga sëmundje serioze psiqike, dhe për këtë arsye disa herë ka qenë i shtrirë në spital./TetovaSot/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.