LAJM I FUNDIT: Zyrtarizohet kandidatura e Selës për Strugën (FOTO)

LAJM I FUNDIT: Zyrtarizohet kandidatura e Selës për Strugën (FOTO)

ZYRTARE: Kadri Veseli apo Ramush Haradinaj më i votuar
Shpërthim në një xhami, së paku gjashtë të vdekur – Po e falnin namazin e teravisë
Ambasada e ShBA-ve: Vazhdoni bisedimet për të zgjedhur qeverinë e re
Maqedonia gdhin me një vrasje të rëndë

Ziadin Sela, është zyrtarisht kandidat për kryetar të komunës së Strugës nga Aleanca për shqiptarët. Vendimi përfundimtar ka dalë nga dega e Strugës, ku lideri i Aleancës Sela do jetë njëri nga kandidatët në garën për kryetar të këtij qyteti.

“Zyrtarisht, kandidat për kryetar të Komunës së Strugës, nga dega e Strugës zgjidhet, Ziadin Sela.
Na priftë e mbara!”, qëndron në faqen në Fejsbuk të kësaj partie, njofton Medial.mk.

Nga emrat tjerë që pretendohet të garojnë në këtë komunë, sa u takon partive shqiptare, sillen emrat e Ramiz Merkos nga BDI si dhe Arben Labënishti nga BESA.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.