LAJMI I FUNDIT: Vritet Dilaver Bojku në Strugë (FOTO)

LAJMI I FUNDIT: Vritet Dilaver Bojku në Strugë (FOTO)

Foto lajm: Si e parkon makinën e shtrenjtë “fraeri” nga Shkupi?
Gruaja e funksionarit të VMRO-së do të “gjykojë” Gruevskin dhe Mijallkovi
“Kam përkrahjen e Aleancës dhe Besës për kryetar të Gostivarit”
Arrestime për kultivim hashashi në shtëpi

Sot rreth orës 16:45 në plazhin “Akva Blu” me të cilën ka menaxhuar Dilaver Bojku janë dëgjuar të shtëna nga armë zjarri, transmeton Expressi.
Në Qendrën spitalore të Strugës me plagë zjarri në kokë është sjell Dilaver Bojku i cili pas një kohe të shkurtër ka ndërruar jetë.

Bojku ishte në qendër të vëmendjes në vitin 2003, kur u arrestua për biznese të dyshimta, në radhë të parë për organizim të prostitucionit, shrkuan Gazeta Express.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.