Lëvizja BESA: Persona të pautorizuar kanë thyer dyert e zyrës së Levizjes BESA në Shkup

Lëvizja BESA: Persona të pautorizuar kanë thyer dyert e zyrës së Levizjes BESA në Shkup

Austria ndalon me ligj burkën dhe mbulesën
Shembet tribuna me tifozë në një stadium (VIDEO)
Makina rrotullohet disa herë, katër shtetas të Maqedonisë lëndohen në Bansko (FOTO)
MPB konfirmon rastin, incidentin në Butel, ja detajet

Pas njoftimit të thyerrjes së faqes zyrtare të Kryetarit Bilall Kasami dhe faqen zyrtare të Levizjes BESA, sot persona të pautorizuar kanë thyer dyert e zyrës së Levizjes BESA në Shkup. Për këtë incident janë të njoftuar edhe organet kompetente.

Për informata më të detajuara do të ju informojmë pas mbledhjes së këshillit të përgjithshëm që do të mbahet sot në Tetovë në ora 16:00.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.