14 C
Skopje
September 21, 2018
iTech

LG zbulon datën se kur do të publikojë telefonin me 5 kamera

Kompania ‘LG’ ka zhdukur kuriozitetin tek përdoruesit e saj rreth datës së publikimit të telefonit me pesë kamera, transmeton Indeksonline.

‘LG’ do të publikojë modelin ‘V40 ThinQ’ me datën 3 tetor, ka konfirmuar kompania.

Ky model do të përdorë dy kamera ‘selfie’ dhe do të ketë tre kamera mbrapa.

Telefoni do të publikohet në një ngjarje që do të mbahet në New York./Indeksonline/

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

BE për Facebook-un: Transparencë ose gjoba

shprehja

Instagram ka gati disa tipare të reja

shprehja

Aplikacionit zyrtar të iOS do i zërë vendin Telegram X

shprehja