Lind Tuna, publikohet foto e parë e djalit (FOTO)

Lind Tuna, publikohet foto e parë e djalit (FOTO)

Ronaldo merr poza krahas të dashurës tejet seksi (Foto)
Vdes këngëtarja e famshme (FOTO)
Xhesika largohet nga Kosova, poston foto të nxehtë nga…
Kulla e djegur në Londër, zonë ku u rrit Rita Ora – ky është reagimi emocional i saj (Foto)

Këngëtarja e njohur nga Maqedonia, Tuna sapo ka sjellur në jetë djalin e parë të saj dhe Patrisit, shkruan Artistët Shqiptarë.

Tuna ka lindur në Maqedoni dhe Patrisi ka publikuar foton e parë të djalit të tyre të cilin e kanë quajtur Tian.

Ne i urojmë jetë të gjatë dhe të lumtur me prindër.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.