Makina futet në Parlament, ja çka ndodhi sonte në Shkup (FOTO)

Makina futet në Parlament, ja çka ndodhi sonte në Shkup (FOTO)

BDI publikon emrat e kandidatëve për zëvendësministra
Pema lëndon një 63 vjeçar
Befason Aleanca për Shqiptarët me vendimin e ri
Gjobiten dy lokale në Tetovë, kjo është arsyeja

Një shofer humbi kontrollin mbi automjetin, dhe goditi rrethojën e Qeverisë në Shkup, përcjell TetovaSot.

Incidenti ndodhi rreth orës 20:00. Për fat të mirë, nuk ka të lënduar, por vetëm janë shkaktuar dëme materiale.

Ekipet e policisë kanë dalë në vendngjarje dhe po hetojnë shkaqet dhe gjithçka që lidhet me aksidentin.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.