Maqedoni, katër persona kanë sulmuar dhe përdhunuar një plakë

Maqedoni, katër persona kanë sulmuar dhe përdhunuar një plakë

Ja pamjet e sulmuesit dhe arrestimit të tij para Ministrisë së Shëndetësisë (VIDEO+FOTO)
63-vjeçari i vdekur i lënë shtrirë në rrugë në Gjilan, është shqiptar nga Maqedonia, ja detajet
Tronditet Maqedonia: Fqinji me çekiç vret një person dhe katër antarë tjerë të familjes
Aksident në Parlamentin e Maqedonisë, një automjetet përfshihet nga flakët

Katër persona kanë sulmuar një plakë 88-vjeçare në fshatin Nikuljan, komuna Nagoriçan i Vjetër, ndërsa njëri prej tyre dy herë ka kryer edhe sulm seksual ndaj saj, kumtoi policia.

Rastin e ka paraqitur një banor i fdhatit Çellopek, bashkëshorti i vajzës së plakës.

Pas masave të ndërmarra, nëpunës policor i kanë gjetur dhe i kanë privuar nga liria këta katër persona, ndërsa kundër A.Z. nga Kumanova do të parashtrohet padi penale për shkak të ekzistimit të dyshimit për vepër të kryer penale “përdhunim”.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.