Marina ia vë “flakën” Instagramit me këtë foto

E papritur nga Rita, fillon vitin krejtësisht lakuriq
Biznesmeni shqiptar, supervetura e tij dhe modelja e njohur – pjesë e klipit të muzikantit anglez të xhiruar në bregdetin shqiptar (Foto/Video)
Ja kush do ta zëvendësoj “Xhesikën” në “O sa mirë”
Rita Ora jep një mesazh për zgjedhjet (Foto)

Në Kosovë ajo u bë më e njohur kur u lidh me reperin Getoar Selimi, me të cilin tashmë është e martuar, shkruan lajmi.net.

Aktualisht, Marinën nuk e kemi parë të jetë angazhuar në ndonjë projekt të ri televiziv, por përmes rrjeteve sociale ajo i mbanë të gjithë të informuar lidhur me aktivitetet që bën.

Në llogarinë e saj në Instagram, moderatorja ka publikuar së fundi një imazh në të cilin shihet e veshur me një fustan të zi, e që duket mahnitëse.

Ajo pranoi pëlqime dhe komente të shumta sipër asaj fotoje, të gjitha me fjalë pozitive për Marinën. /Lajmi.net/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.