Mbahet gara më e madhe e notit në Kosovë

Garat e Paragllajdizmit ”Kosova Open” filluan sot në Istog
Warriors kampion në NBA
Sportistët që do të përfaqësojnë Kosovën në EYOF “Gyor 2017”, udhëtuan për në kampin përgatitor
Çitaku vizitoi ekipin e Kosovës në garën e robotikës, FIRST Global Challenge


Mbahet gara më e madhe e notit në Kosovë
Zyrtarët e Federatës së Notit të Kosovës, bënë të ditur se gjithçka është gati për garën ndërkombëtare të notit në vendin tonë. “Me 12 gusht, në Liqenin e Batllavës në Orllan, duke filluar në orën 11.00, FNK-ja e mbështetur nga Klubi i notit Orllani dhe, nga MKRS, organizon Maratonën e VIII-të ndërkombëtare ‘Kosova 2017’.

Është kjo hera e tetë që organizohet kjo garë në të cilën pritet të marrin pjesë notar dhe notare nga disa……
Source: botasot

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.