Me automobil ka goditur një këmbësor në Kumanovë dhe është larguar

Me automobil ka goditur një këmbësor në Kumanovë dhe është larguar

Erdogan ja çka thotë për bashkimin kombëtar të shqiptarëve?! (VIDEO)
Vajza përgjak djalin me çantë në Tiranë, publikohen pamjet e arrestimit (Video, +16)
Zjarr në Vejce të Tetovës, dëmtohen dy makina
Vrasje në tentativë ndaj një banori 42-vjeçar në Kërçovë

Një person i panjohur duke drejtuar automjetin “Golf” me targa të panjohura mbrëmë në rrugën “Tode Mento” në Kumanovë e ka goditur këmbësorin A.I. (48), dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.

MPB informon se pas aksidentit këmbësori A.I. me automjetin e Ndihmës së shpejtë është dërguar në Qendrën mjekësore Kumanovë, ku i janë konstatuar lëndime të rënda trupore dhe është mbajtur për shërim të mëtutjeshëm.

Është kryer kontroll në vendin e ngjarjes, ndërmerren masa për gjetjen e personit dhe automjetit.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.