Mendoi se i shpëtoi më të keqes kur u godit nga demi, derisa u ngrit në këmbë e pësoi keq kur e tërhoqi zvarrë një dem tjetër (Video, +18)

Mendoi se i shpëtoi më të keqes kur u godit nga demi, derisa u ngrit në këmbë e pësoi keq kur e tërhoqi zvarrë një dem tjetër (Video, +18)

Pamjet që po çuditin të gjithë, motoçikleta lëviz me shpejtësi të madhe në autostradë – por pa shofer (Video)
Duke luajtur në ujërat e turbullta gjejnë pitonin dy herë më të madh se ata, shikoni çfarë i bënë adoleshentët gjarprit vdekjeprurës (Foto/Video)
FOTO | Vendi ku Policia patrullon me Lamborghini
INFERMIERËT MBESIN PA FJALË: FOSHNJA FILLON TË ECË, VETËM PAK MINUTA PAS LINDJES (VIDEO)

Një burrë e ka pësuar keq kur u godit nga dy dema të tërbuar, ndërsa e gjithë ngjarja po transmetohej live në televizion.

Burri i veshur me bluzë të zezë ishte futur në arenë gjatë garës me dema në Kosta Rika, kur njëri prej tyre e goditi nga pas dhe e hodhi në ajër, transmeton Telegrafi.
Por sikur kjo të mos mjaftonte, ai pasi ngritët në këmbë dhe i lumtur që i shpëtoi më të keqes derisa po ikte, goditet befasisht nga tjetri dem.

Incidenti raportohet të ketë ndodhur në Kosta Rika, por nuk dihet saktë lokacioni i kësaj gare të rrezikshme.

Ajo ishte transmetuar live në Toros Teletica, që gjithashtu postuan edhe në internet videon 25 sekondëshe që duket se zgjoi interesim të madh të shikuesve pasi e klikuan mbi 600 mijë herë. /Telegrafi/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.