Merko: Nuk bie pre e provokimeve të Selës, jam për zgjedhje të qeta

Merko: Nuk bie pre e provokimeve të Selës, jam për zgjedhje të qeta

E çuditshme! Ja sa u dënua i riu pasi vodhi 1 kg qumësht
Biseda të përgjuara për skenarin serb në Maqedoni, ja kush janë protagonistët (FOTO)
FOTO | Incident i rëndë në Shkup, lëndohen 8 pjestarë të njësisë speciale
Shqiptari që u fut në ndeshjen e Superkupës (FOTO)

Ramiz Merko, kryetari i degës së BDI-së në Strugë, i pyetur rreth prononcimit më të fundit të Ziadin Selës i cili e konsideroi atë si një kandidaturë të gënjeshtërt me cilësi manipulatori, nënvizoi se ai nuk bie pre e provokimeve të tilla.

“Nuk bie pre provokimet e tij. Jam për zgjedhje të qeta të lira dhe pa problem ta lëmë popullin të votojë”, tha Merko, njofton Strugalajm.com

Edhe pse akoma nuk ka një zyrtarizim, Ramiz Merko sipas gjithë gjasave do të jetë kandidat i BDI-së në Strugë.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.