Merrej me telefonin teksa ecte në rrugë, ajo që i ndodh kësaj gruaje e tmerrshme (VIDEO)

Merrej me telefonin teksa ecte në rrugë, ajo që i ndodh kësaj gruaje e tmerrshme (VIDEO)

Pushimet “Hallall” ja si dhe ku mund ti gjeni “pushimet e ëndërrave”
Imazhi që ka përlotur botën: Pesëvjeçari i sëmurë nga kanceri i kërkoi nënës ta fotografojë me babanë, dhe më pas dha frymën e fundit (Foto)
Nuk është iluzion optik: Peshkatari zë bretkosën gjigante që peshon gjashtë kilogramë (Foto)
Parashikimet për botën me veç katër gradë Celsius më shumë: Tokat shqiptare do të bëhen shkretëtira?! (Foto)

Të merresh me telefonin kur je në rrugë nuk është aspak ide e mirë. Ajo që i ka ndodhur kësaj gruaje të moshuar në fakt nuk është aspak e këndeshme, prandaj do bënit mirë të mendoheshit dy herë përpara se bëni një veprim të tillë në rrugë.

Gruaja 67-vjeçe ka qenë duke ecur në rrugë dhe ka rënë në pusetë vetëm nga shpërqendrimi i celularit. Sipas pamjeve të publikuara, ajo nuk e vuri re se aty ishte një pusetë e hapur dhe në fillim u duk sikur ishte e vetëdijshme për çfarë e priste.

Video është filmuar nga kamerat e një dyqani aty pranë dhe duket se si dy kalimtare u çuditën nga e gjithë situata.

Autoritetet njoftuan se ajo u dërgua menjëherë në spital dhe është në gjendje kritike pasi puseta ku u rrëzua po bënte disa punime për tubacionet e gazit. Kjo ngjarje ka ndodhur në një rrugë në New Jersey. 

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.