Mesazhi i fuqishëm i Ballistëve (FOTO)

Mesazhi i fuqishëm i Ballistëve (FOTO)

Pique do të mungojë në dasmën e Messit, problemi fshihet tek gratë
Domi emocionon, Gjakova kujton kampionët, dy prej tyre kishin humbur jetën tragjikisht!
Thaçi në "San Siro" për ta përkrahur ekipin "Shkëndija”
Ndalohet në Kroaci “ballisti” Ismail Morina, ja arsyeja

Në këto momente në stadiumin “Telekom Arena” në Shkup është duke u zhvilluar takimi kthyes midis Shkëndijës dhe Milanit në kuadër të fazës “play-off” të Liga Evropa.

Kushtet atmosferike janë ideale, ndërsa edhe atmosfera e krijuar nga tifozët “Ballistët” le për tu dëshiruar, pasi ata gjatë pjesës së dytë erdhën me një mesazh të fuqishëm duke shpalosur disa pankarta me mbishkrime shumë domethënëse.

“Pellazgët” – “Arbërit” – “Shqiptarët”

“Emërtime të ndryshme në etapa të historisë”

“Por i njëjti gjak dhe e njëjta ADN”

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.