Modeli “8 Series” i BMW, mbret i makinave luksoze

Modeli “8 Series” i BMW, mbret i makinave luksoze

Kujdes, Instagram tani tregon nëse bëni ‘screenshot’
Ju kanë bllokuar në Instagram? Si t’a zbuloni
VIDEO | Facebook prezanton një buton të ri në
Tani mund të përdorni Facebook Live edhe në kompjuter
BMW ka publikuar konceptin për veturën 8 Series, që do ti bëj konkurrencë rivalit gjerman Mercedes-Benz, në garën për shitjen e veturave luksoze në tërë botën.

“Numri 8 gjithmonë ka përfaqësuar majën e performancës sportive dhe ekskluzivitetit tek BMW” ka thënë Drejtori Ekzekutiv, Harald Krueger.

Tutje Krueger ka thënë që kjo seri e veturave do të bëj që BMW të shndërrohet në lider të makinave të klasës luksoze.

Prodhimet e 8 Series

, do të dalin në shitje vitin që vjen në Evropë dhe Amerikë.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.