Moderatorja shqiptare në gjendje të rëndë, shtrihet në spital

Moderatorja shqiptare në gjendje të rëndë, shtrihet në spital

Marina ia vë “flakën” Instagramit me këtë foto
E papritur nga Rita, fillon vitin krejtësisht lakuriq
Adelina Berisha shfaqet “hot” në bikini (FOTO)
Biznesmeni shqiptar, supervetura e tij dhe modelja e njohur – pjesë e klipit të muzikantit anglez të xhiruar në bregdetin shqiptar (Foto/Video)

Moderatorja e njohur shqiptare duket se po përjeton një periudhë jo të mirë.
Bëhet fjalë për Arbnora Ademajn, e cila sipas prive është shtrirë në spital në gjendje kritike, shkruan GazetaExpress.

Këtë e konfirmojnë edhe disa fotografi të publikuara ku bukuroshja shihet e shtrirë.

Deri më tani nuk dihet se për çfarë bëhet fjalë por mësohet se momentalisht ajo është në pritje për t’iu nënshtruar një operacioni pasi që gjendja e saj shëndetësore është rënduar./GazetaExpress.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.