Moment intim mes Sinanit dhe Andrrës (FOTO+18)

Moment intim mes Sinanit dhe Andrrës (FOTO+18)

FOTO | Kështu e uron Era për ditëlindje Norën
FOTO | Yllka Kuqi sa vjen e ekspozohet edhe më shumë
VIDEO | Mozzik publikon këngën “Kuks”
“Ndahet Ermal Mamaqi nga Ami, ajo e kap me një tjetër”

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë çifti më i përfolur në mediat rozë.

Ata dje kanë festuar ditëlindjen e parë të djalit të tyre, shkruan arbresh.info.

Krahas festës që i përgatitën vogëlushit të tyre, ata edhe për vete ndan kohën që të fotografohen.

Në Instagram Andrra postoi një foto ku shihet në një moment intim duke u puthur me këngëtarin e mirënjohur Sinan Hoxha.

Për më shumë shikoni foton./Arbresh.info

screenshot_4-22

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.