Motoçiklisti shkel fëmijën dhe nuk ndalet t’i ofrojë ndihmë (Video)

Motoçiklisti shkel fëmijën dhe nuk ndalet t’i ofrojë ndihmë (Video)

Veterani i UÇK-së nga Poroji i dënuar me burgim të përjetshëm me mallëngjim kujton 16 vjetorin e humbjes së vëllait të tij dëshmor i UÇK-së
Video-përmbledhje e vrasjes së Lavdrim Muhaxherit
Mesazhi i Hoyt Yee për ”Shqipërinë e Madhe”
Një grua përjeton terror në mes të Shkupit, i vjedhin shumë para

Në Guangdong të Kinës, një motoçiklist shkeli dhe i kaloi sipër një fëmije dhe nuk është ndaluar të shikonte nëse e lëndoi, por u largua në drejtim të panjohur.
Afër pesëvjeçarit ka shkuar një grua shtatzënë, e cila ishte në afërsi, duke e ngritur atë në këmbë për të shikuar nëse ka lëndime, transmeton Telegrafi.

Për fat të mirë, vogëlushi ka shpëtuar pa lëndime të rënda, megjithëse mbi të kaloi motoçikleta.

Fakti që ngasësi ishte i mbuluar me mbrojtësen nga shiu, po e bën më të vështirë identifikimin e tij.


Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.