Ndërron jetë burri para postës në Shkup

Ndërron jetë burri para postës në Shkup

Tetovarja i dërgon foto intime djaloshit nga Shkupi, a mund ta qëlloni çka ka ndodhur pastaj!
Administrata, nga shtatori në dy turne pune
Aksidentohet Artan Grubi, asnjë i lënduar, vetëm dëme materiale (FOTO)
Kryeministri dërgohet urgjentisht në spital

Një burrë vdiq para gjysmë ore para stacionit hekurudhor në Shkup. Kalimtarët tentuan ta ndihmojnë dhe thirrën Ndihmën e shpejtë. Edhe pse ndihma arriti menjëherë, personi tashmë kishte vdekur.
Nga Ndihma e shpejtë për MIA-n thanë se sipas të gjitha gjasave bëhet fjalë për infarkt masiv. Për momentin policia po kryen ekspertizë në vendin e ngjarjes.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.