Ndërron jetë një foshnje në Shkup

Ndërron jetë një foshnje në Shkup

Në gjendje të alkoolizuar në Tetovë shkaktojnë kaos në lokal, sulmojnë mysafirët, pronarin dhe policët
FOTO | Maqedonia fsheh thesarin më të çmuar në tokë, NASA kërkon ta fshehë
Prokurorja Fatime Fetahu prezanton bashkëshortin e saj (Foto)
Rasti “Monstra”, nëna Ibadete mallkon gjykatën dhe policët që nuk e lanë ta përqafoj djalin për disa sekonda (Video)

Gjatë ditës së djeshme, A.S. ka lajmëruar se në shtëpinë e saj në rr. Brsjaçka Buna në Shkup, foshnja e sajë tre javëshe nuk ka dhënë shenja jete.
Siç informojnë nga MPB, A.S. në Njësinë për Informim dhe Komandim ka lajmëruar se pasi është zgjuar nga gjumi rreth orës 09:30 kishte vërejtur se foshnja kishte vdekur.

Me urdhër të Prokurorit Publik, trupi i fëmijës së ndjerë është marrë në autopsi.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.