Në cilat vende nuk votoi asnjë qytetar

Në cilat vende nuk votoi asnjë qytetar

Manojllovski nuk tërhiqet: Ja cfarë thotë për homoseksualët dhe mesazhin për BDI (Video)
Ekskluzive: Këta janë deputetët e PAN-it. Mungon…
Mediat e regjimit ndjellin frikë: Do të ketë luftë të përgjakshme (FOTO)
Lladrovci i ‘shkrinë’ së qeshuri mysafirët e Lushtakut në odë (Video)

Deri në ora 17:00 dalja në nivel republikan për rrethin e dytë të zgjedhjeve lokale është 43.89%, njofton shprehja.

Deri në ora 17:00, pati vendvotime ku asnjë qytetar nuk ka dal të voton: vendvotimi 0514 në Gostivar, ku kanë drejtë vote 7 qytetarë dhe në vendvotimin 0261 në Makedonski Brodit kanë drejtë vote dy qytetarë, ku asnjëri prej tyre nuk ka votuar./shprehja.com

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.
ARTIKULLI ME I VJETER