Në listën e këngëve të preferuara të Kim Kardashian ndodhet dhe“Bonbon” i Era Istrefit

Në listën e këngëve të preferuara të Kim Kardashian ndodhet dhe“Bonbon” i Era Istrefit

Bebe Rexha më patriote se kurrë, me shqiponjën në mes të Parisit (Foto)
Teuta dedikim të veçantë për Adonisin në përvjetorin e tyre (FOTO)
FOTO | Kështu e uron Era për ditëlindje Norën
E verteta e Pamela Anderson dhe pasanikut shqiptar. Flet personi që i ‘lidhi’
Kënga “Bonbon”, e Era Istrefit, është bërë e njohur ndërkombëtarisht por ajo gjendet edhe në listën e këngëve të preferuara të Kim Kardashian.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja shqiptare nëpërmjet një fotografie të postuar në Instagram.

“Jam e lumtur që krahas Kanye West , Rihannas, Drake dhe Sia më dëgjon edhe mua”, ka shkruar ndër të tjerash Era në Instagram.

screenshot_1-62

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.