Neymar punëson si truproje Nordine Taleb – garues në UFC

Çitaku vizitoi ekipin e Kosovës në garën e robotikës, FIRST Global Challenge
Shqiptari nga Maqedonia sfidon veten në garën botërore në bodybuilding
Hana, notuesja 7 vjeçare me shumë suksese e medalje të fituara
Notarët përfunduan garat në shpinë dhe stil të lirë


Neymar punëson si truproje Nordine Taleb – garues në UFC
Neymar e ka punësuar si truproje personal Nordine Taleb që garon në UFC.

Taleb do të jetë mburoja prej njeriu për Neymar që ta mbajë jashtë rreziku në rrugët e Parisit.

Luftëtari i atyre që njihen si Artet Marciale të Përziera para se të ishte pjesë e UFC-së, garës më të fortë në botë të MMA, ka qenë pjesë e Bellator.

Ai në UFC garon në kategorinë welterweight dhe ka 13 fitore e katër humbje.Source: botasot

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.