Nicole në të bardhat transparente (FOTO)

Nicole në të bardhat transparente (FOTO)

Bashkëpunimi i estradës që nuk e kemi pritur
Këto momente ju bëjnë të qeshni
VIDEO/ Shoferi i çmendur luan me vdekjen, e pabesueshme se çfarë bën
Divorci më i shtrenjtë në botë, i ndodhi figurës së njohur (FOTO)

Nicole Scherzinger dhe i dashuri i saj tenist vazhdojnë të freskohen në ujërat e Mesdheut në këto ditë të nxehta.

E për të reduktuar vapën, këngëtarja 39-vjeçari zgjodhi në kredhjen e fundit në det një monokini të bardhë dhe transparent.

Në fotot e shpërndara nëpër internet, çifti Nicole dhe Grigor Dimitrov shfaqen më të lumtur se kurrë duke sheshuar thashethemet që qarkulluan në mediat rozë për një krizë mes tyre. /topchannel

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.