Nip e dajë në garë për të parin e Komunës

Nip e dajë në garë për të parin e Komunës

Babë e bir nga Haraçina plagosin një person në Shkup
Burgu Hetues i Shutkës me drejtor të ri
Sulmi në Manchester, dëshmia: Si më shpëtoi telefoni nga bomba (Foto)
Shkup: Familja nga Haraçina pëson aksident me fatalitet gjatë dasmës, vdes 14 vjeçarja

Rexhep Memedi dhe Mexhit Imeri janë familjarë, konkretisht nip e dajë. Megjithatë këta dy persona, Memedi i Lëvizjes Besa dhe Imeri i Aleancës për shqiptarët do të jenë në garë për të parin e Komunës së Studeniçanit, në zgjedhjet lokale që janë caktuar për 15 tetor, shkruan gazeta Lajm.

Kandidatura e Memedit tashmë është zyrtare, ndërkaq e Imerit pritet të zyrtarizohet në çdo moment.

Kandidatë tjerë në këtë komunë do të jenë, kryetari aktual Azem Sadiku- PDSH dhe ish deputeti Femi Jonuzi nga radhët e BDI-së.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.