Një aksident i rëndë i merr jetën një shkupjani

Një aksident i rëndë i merr jetën një shkupjani

Parlamenti i Kosoves për herë të Parë me dy deputete me shami (FOTO)
Në stadin e fundit të “Balenës së kaltër”: Shpëtohet 27-vjeçarja që tentoi vetëvrasjen” (Foto)
Kjo është arsyeja e tmerrshme që shtyu babanë monstër nga Maqedonia ta vrasë foshnjën e porsalindur në Viti (FOTO)
Rrezikohet shëndeti i aktivistëve të Vetëvendosje!

Një tridhjetë e gjashtëvjeçar nga Shkupi e humbi jetën në një aksident i cili ndodhi mbrëmë rreth orës 23:30 në bulevardin “Aleksandri i Maqedonisë” në Shkup.

Siç informoi sot MPB, G.S. (36) nga fshati Marinë e Shkupit duke e drejtuar automjetin “Mercedes” me targa të Shkupit e ka humbur kontrollin mbi automjetin me ç’rast i ka goditur shtyllat metalike, më pas një dru dhe një kandelabër metalike.

Drejtuesi G.S. prej lëndimeve të marra ka ndërruar jetë në vendin e fatkeqësisë, ndërsa bashkudhëtari Z.M. (38) nga i njëjti fshat, ka marrë lëndime trupore dhe me automjetin e ndihmës së shpejtë është transportuar në Qendrën urgjente në Shkup, ku është ndaluar për mjekim në Klinikën për Traumatologji.

Ekspertizë në vendin e ngjarjes ka kryer në ekip i Sektorit për Punë të Brendshme – Shkup. Me urdhrin e Prokurorit Publik, trupi i të vdekurit i është dorëzuar mjekësisë ligjore për autopsi.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.