Një shkupjane dërgohet në spital pasi që është përplasur nga një automjet në rr. “Majski manifest”

Një shkupjane dërgohet në spital pasi që është përplasur nga një automjet në rr. “Majski manifest”

Vjedhje e rëndë ari në Bogovinë të Tetovës
Ja në sa ora falet Kurban Bajrami
Kandidati i LSI i fut zarfin në xhep simpatizantit. Tahiri: Shih e shkruaj! Vjen reagimi
Shqiptarët sot protestojnë në Shkup

Shkupjanja M.S. (44) mbrëmë në rrugën “Majski manifest” duke e drejtuar automjetin motorik për udhëtarë “Daçia Logan” me targa të Shkupit, e ka shtypur 43-vjeçaren T.Sh.

MPB informoi se T.Sh. me automjet të Ndihmës urgjente është dërguar në Spitalin e përgjithshëm “8-Shtatori”, ku i janë konstatuar lëndime të rënda trupore dhe jashtë rrezikut për jetën është ndaluar në mjekim të mëtutjeshëm.

Është kryer ekspertizë në vendin e ngjarjes.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.