Një strugan e gjen vajzën e tij shtatë-muajshme pa shenja jetë

Një strugan e gjen vajzën e tij shtatë-muajshme pa shenja jetë

Qeveria zgjodhi shefin e policisë dhe të shërbimit sekret, asnjëri shqiptar
Sulmohet Zaev dhe deputetët në Kuvend, MPB askund
“VIZIONI – M”, FILLON FUSHATËN E NDËRGJEGJËSIMIT: “NOTA IME, NDERI IM” (FOTO)
Shkupjani i tmerruar paraqitet në polici: Më duket se ka vdekur komshiu im

Në shtëpinë e tij në Strugë, M.K, dje e gjeti vajzën e tij shtatë-muajshme pa shenja jete dhe më pas ka denoncuar në Stacionin e Policisë në Strugë. 

Vajza e vogël shtatë-muajshe nga Struga në spitalin e fëmijëve në këtë qytet është sjellë pa shenja jete, ndërsa sipas drejtorit të spitalit, Asim Musa, foshnja ka pasur sëmundje të rëndë në kokë nga lindja, ndërsa gjendja e saj ishte përkeqësuar ditëve të fundit.

 

Nga  vizita e kryer në trupin e foshnjës së ndjerë nuk janë konstatuar gjurmë dhune.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.