27 C
Skopje
August 13, 2018
Informacione Rajoni dhe Bota

Pacolli i jep mirënjohje Halil Kastratit

Por jo vetëm kaq. Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli sot ka ndarë jë mirënjohje për humanizmin e Halil Kastratit, transmeton Indeksonline.

Pacolli ka thënë se mirënjohja nuk u dha vetëm për shumën që ka ndarë, por edhe për çdo lot gëzimi që ka ndarë.

“Humanizmi është virtyt i shqiptarëve. Sot i ndava mirënjohje humanistit, mikut dhe vëllaut tim, Halil Kastratit. Jo vetëm për shumën që ka ndarë, por edhe për çdo lot gëzimi që ka ndarë. 🙏🏻”, ka shkruar Pacolli në facebook.

 

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

Kur do të mbahet testi i dytë i maturës dhe sa nxënës do t’i nënshtrohen

shprehja

Një foto e rrallë e Princit Leka 13 vjeç

shprehja

Zaev fillon fushatën për referendumin: Është koha për vendim (Video)

shprehja