Pamje nga aksidenti ku humbi jetën çifti shqiptar, makina është bërë copë (VIDEO)

Pamje nga aksidenti ku humbi jetën çifti shqiptar, makina është bërë copë (VIDEO)

Publikohet vota e parë, ja për cilën parti shqiptare është (FOTO)
Maqedoni-Shqipëri, mbledhje e përbashkët në vjeshtë (VIDEO)
Lladrovci i ‘shkrinë’ së qeshuri mysafirët e Lushtakut në odë (Video)
Prokurorja Liljana Spasovska ngjallë shpresat e familjarëve të “Monstrës”, kërkon prova nga Specialja

Kjo pamje ka mbetur pas nga aksidenti i frikshëm në Greqi, i cili vrau çiftin shqiptar dhe plagosi vajzën e tyre të mitur.

Siç shihet edhe nga pamjet, makina është bërë copë-copë, duke u shtypur nga të gjitha anët.

Duket qartë që përplasja ka qenë e fortë, ku shfaqen edhe airbag-ët e hapur, por që nuk i shpëtuan nga vdekja të rinjtë bashkëshortë.

Drejtuesi i makinës humbi kontrollin dhe automjeti u përplas me pjesën metalike anës rrugës duke i marrë jetën çiftit shqiptar.

Nuk dihet identiteti i tyre dhe as shkaqet e kësaj ngjarjeje tronditëse.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.