Pamjet që kanë shkaktuar zemërim tek amerikanët: Policia i bënë 11 minuta kontroll vaginal një femre (Foto/Video)

Pamjet që kanë shkaktuar zemërim tek amerikanët: Policia i bënë 11 minuta kontroll vaginal një femre (Foto/Video)

Arrestime për kultivim hashashi në shtëpi
Profesori amerikan: Shqipëria me ndihmën e Turqisë mund ta marr Kosovën dhe Maqedoninë
Caktohet zv.ministri i ri i arsimit
E rrallë, trafikanti arrestohet me 79.000 euro në… stomak!

Policët që i bënë plotë 11 minuta kontroll vaginal një gruaje gjatë një kontrolli rutinor policorë, nuk do të përballen me akuza penale, shkruan Mirror.

Avokatët e Charnesia Corley e kanë quajtur incidentin e policisë së Teksasit “përdhunim”, transmeton Telegrafi.

23-vjeçarja ishte prangosur dhe zhveshur deri në bel, dhe është detyruar të durojë një kontroll vaginal pranë një veture që ishte ndaluar pa miratimin e saj.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.