Pas pak shorti, 6 kundërshtarët e Skënderbeut

Pas pak shorti, 6 kundërshtarët e Skënderbeut

Sulmohet gjykata e Shkupit, thyhen disa dritare
Armando Sadiku me ekip të ri ?!
Rrahet brutalisht 23 vjeçari nga Reçica e Madhe e Tetovës
Zeqirija Ibrahimi: Ne jemi ideja e BESËS, presim gjykata të vendos në favorin tonë

Sk♪nderbeu sot në shortin që do të hidhet në Nyon të Zvicrës do të mësojë kundërshtarin me të cilin do të përballet në play offin e UEFA Europa League, njofton shprehja. Si zakonisht paraprakisht caktohet grupi me kundërshtarët e mundshëm dhe “ujqërit e dëborës” tani më dijnë gjashtë kundërshtarët: Ajaksi holandez, Fenerbache, Bate Borisov, Makabi Tel Aviv, Ludogoreds dhe Dinamo Zagreb. Shorti fillon në ora 13:00./shprehja

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.