Pasi i gëlltiti me një kafshim, pitoni pendohet dhe i “vjell” dy pulat në prezencë të fermerit (Video, +18)

Pasi i gëlltiti me një kafshim, pitoni pendohet dhe i “vjell” dy pulat në prezencë të fermerit (Video, +18)

Përmes kësaj “pajisjeje” mendon se mund të fshihet nga policët: Kur shkoni të vidhni, merreni këtë me vete! (Video)
Ky papagal zotëron aftësi të mahnitshme, shikojeni ( VIDEO )
Sistemi i frenimit te kamionët Volvo, është diçka për t’u admiruar [Video]
Veturat luksoze, biznesmeni shqiptar vozit Rolls Royce në vlerë prej afro gjysmë milioni euro (Foto)

Ky është një moment rrëqethës kur një piton gjigant “vjell” dy pula, që i kishte gëlltitur të tërat me një kafshim.

Ngjarja e filmuar në një fshat në Kinë, shfaq momentin kur një fermer detyron pitonin të nxjerr nga goja dy pulat që ia kishte gëlltitur për së gjalli, transmeton Telegrafi.

Fermeri kishte mbyllur reptilin në rrethojë të hekurt, si dënim për atë që ia kishte mbytur pulat.

Pasi është futur në rrethojat e hekurta që ngjasonte me një kafaz, gjarpri detyrohet t’i vjell pulat.

Por është interesant se si pitoni i kishte nxjerr nga goja pulat, me qëllim që t’i bëhet trupi më i hollë dhe të mund të ikë nga kafazi. /Telegrafi/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.