PDSH gati kandidaturën për Likovë

PDSH gati kandidaturën për Likovë

Taravari realizon projektin e mrekullueshëm me SHBA-të
Shiu dhe breshëri vërshojnë Shkupin (VIDEO+FOTO)
Në stadin e fundit të “Balenës së kaltër”: Shpëtohet 27-vjeçarja që tentoi vetëvrasjen” (Foto)
Aksident i rëndë trafiku, shtatë vjeçarja po lufton për jetë

Dega e Partisë Demokratike Shqiptare (PDSH) sonte do të mbajë mbledhje të kryesisë, ku do të caktojë kandidatin për kryetar të komunës, njoftojnë nga jo degë për Gazetën Lajm.

Në garën brendapartiake janë tre kandidatë: nënkryetari i partisë, Orhan Ibrahimi, sekretari i degës së partisë në Likovë, Bardhyl Destani nga fshati Llojan dhe Ragmi Isufi nga fshati Mateç.

Në PDSH thonë se janë të përgatitur për një garë të suksesshme zgjedhore në komunën e Likovës.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.